دین درآخرالزمان

عوامل فراوانی روز به روز حقیقت تابناک دین را درهاله ای از ابهام فرومی برند.ازاین روهمواره دین رو به کم رنگ شدن درجوامع می رود وخرافات وانحرافات فراوانی، گریبان گیر آن می شود؛ به صورتی که وقتی حضرت مهدی (عج) قیام نمود، غبار چهره از دین برمی گیرد.همگی گمان می کنند این دین جدیدی است که آن حضرت ارائه می فرماید.

امیرمومنان علی (ع) این حقیقت رااین گونه بیان فرموده است:

"ایها الناس سیأتی علیکم زمان یُکفا فیه الاسلام کما یُکفا الاناءُ بما فیه" (نهج البلاغه،خطبه 103)

" ای مردم! به زودی زمانی برشما خواهد رسید که اسلام چونان ظرف واژگون شده،آنچه درآن است ریخته می شود."رسول گرامی اسلام (ص) نیزمی فرماید:

"سیأتی علی امتی زمان لایبقی من القران الا رسمه ومن الاسلام الا اسمه مساجدهم عامرة وهی خراب من الهدی" ...(شیخ صدوق،ثواب الاعمال،ص 253)

"بر امت من زمانی پیش می آید که ازقرآن جزء نقش آن وازاسلام جزء نام آن باقی نماند(به ظاهر) مسلمان نامیده می شوند؛ درحالی که بیش ازهمه مردمان ازآن دورند!

مساجدشان آباد است؛ ولی هدایت خالی است."

/ 80 نظر / 28 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جوینده

با((این شخص علی رغم ادای نماز و روزه منافق است !))) به روزم قدم رنجه فرمایید تا دقایقی با قرآن باشیم

عشق گمشده

جمعه ها یعنی شوق ،یعنی انتظار جمعه ها طاق ابروی نگار جمعه ها یعنی غروب غصه دار جمعه یعنی مهدی چشم انتظار جمعه ها بر ما دعا دارد حبیب در قنوتش یاد ما دارد حبیب کاش روزی به دست دلبرم ،سایه پرچم بیفتد بر سرم سلام. آپــــــــــــــــم.........[گل]

سیدمنتظر

سلام وب زیبایی دارین خوشحال میشم اگه به وب منم سر بزنین اگه باتبادل اینک موافق بودین خبر بدین منو به اسم:(شاید این جمعه بیاید ...شاید)بلینکید ویادتون نره که خبر بدین که به چه اسمی بلینکمتون. یاعلی.

أین عمّار

تو هر زمان که بیایی بهار خواهد بود مجال شادی بی اختیار خواهد بود خوش آن زمان که برآید به یک کرشمه دوکار یکی ظهور امام و یکی شروع بهار...

أین عمّار

در تمــــــــنای نگـــــــــاهت بی قرارم تا بیایی من ظـــــهور لحظه ها را می شـمارم تا بیایی خاک لایق نیســـــت تا به رویش پا گــــذاری در مسیرت جان فشانم گل بکارم تا بیایی .» اللّهمّ عجّل لولیّک الفرج التماس دعا منتظر حظور گرمتون .......

علمداران منتظر

دلم به این همه آئینه رو نخواهد کرد به جز نگاه تو را جستجو نخواهد کرد پرنده‌ای که گرفتار پر زدن باشد به آب و دانه و آواز خو نخواهد کرد بیا مسافر چشمم که هیچ حادثه‌ای نگاه پنجره را زیر و رو نخواهد کرد به غیر نام تو ای التهاب روحانی دلم برای سرودن وضو نخواهد کرد عزیز غائب من، ای همیشه در خاطر به جز تو را دل ِ من ، آرزو نخواهد کرد شاید آن روز که سهراب نوشت تا شقایق هست زندگی باید کرد... خبر از دل پر درد گل یاس نداشت هرگلی باشد ، چه گل سوسن و یاس تا نیاید مهدی(عج) زندگی دشوار است """"" اللهـــم عجــــل لولیـــک الفــــرج """"""

عباس حکمت

سلام:این بیانات کلی است ما باید موقعیت خود را درک کنم مثلا درست است در همه جای دنیا الان وهابیت فتنه ها می کند وامریکا واسرائیل یکه تاز میدان ظلم وبی شرمی هستند اما ما از روی کم توجهی مثلا گیر می دهیم به یک دختر شیعه ایرانی که مثلا حجابت ضعیف شده الان کن فیکون می شود !ویا چرا به یک خانم نامحرم گفتی :جانم بفرمایید!و... باید توجه کرد اگر زناکاری همه عالم را کسی بکند در مقیاس خیانت به سر انگشت آن کسی نمی رسد که عمدا دشمن امام زمان است ودشمنی با ایشان می کند.(البته دوستان آقا باید نمونه پاکی وعفت باشند )اما باید بفهمیم چرا دشمنان زیرک از چشم چرانی در مراسم سینه زنی امام حسین دم می زنند!آنها منظور دیگری دارند با اصل عزاداری مشکل دارند !پس چرا از فساد فلان جشن عروسی دم نمی زنند!

عشق گمشده

سلام. ممنـون از حضورتون..... قالب جدید مبارک یا حق[قلب]

الناز سربازی

عجب سوتی ای باجی، فک کردم آقایی نوشتم داداش!خخخ ببخش آبجی جونم[نیشخند][قلب]

گشنیز

اللهم عجل لولیک الفرج[گل][بغل][قلب]